Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завітала з концертом до Чернівців і група ТІК
Понеділок, 26 квітня 2010, 21:20

     Завітала з концертом до Чернівців і група ТІК. У новий всеукраїнський тур заслужені Олені України, як уже встигили охрестити їх прихильники, вирушив ще 16 березня. Стартували з київського Палацу спорту, 25 квітня опинилися у Чернівецькому літньому театрі. За кілька годин до виступу провели на нашому телеканалі у прямому ефірі прес-конференцію. Там докладніше і розповіли про цей тур.

Віваті, фрейлики, краковяк, карапєт – і так до безкінечностіу кожному концерті «Народного туру» ТІК планує підривати український народ. Черга дійшла до Чернівців.

Віктор БРОНЮК, лідер гурту «ТІК»: «Тур народний – ми до колективу добавили чотирьох учасників, духовну секцію. Продемонструємо, яка вінницька та подільська музика багата».

Пісні, які співатимуть олені на своїх концертах під час народного туру, характеризуються українською милозвучністю, помноженою на молдавський запал, змішаною з проникливою єврейською тугою і насиченою циганськими веселощами.

Віктор БРОНЮК: «Ми граємо те, що нам подобається. Це весільні пісні з елементами філософської еротики. Головне, аби ця еротика не переросла у порнографію».

Поки що все іде за планом, стверджує лідер гурту. Часто згадує, як усе починалося, як поступово новостворена група ставала на ноги.

Віктор БРОНЮК: «Коли починали жити, знаходилися такі дядьки. Які називали себе усілякими продюсерами та стилістами і казали, що це фігня. Радили поміняти стиль, знайти іншого виконавця пісень. Але ж у нас все що є - справжнє».

На початку червня ТІКу виповниться 5 років. Для шоу-бізнесу це небагато, однак за цей час коло шанувальників збільшилося, причому складається воно із різних вікових категорій.

Віктор БРОНЮК:  «От ми уже почали третій тур. На концертах наших дорослішає публіка. Якщо раніше нас слухала одна молодь, то тепер на виступи приходять поважні люди., родини. Баба, дід, тато-мама та їхні діти. Приємно».

Народний тур українських оленів охопить 25 міст. У кожному ТІК виступатиме з місцевими колективами. У подальшому лідер гурту обіцяє порадувати прихильників новими піснями та грандіозними концертами.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 115 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.