Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівці уклали угоду про побратимство з Тімішоарою
Понеділок, 26 квітня 2010, 21:17
Чернівці уклали угоду про побратимство з Тімішоарою

Важливий історичний документ - договір про співпрацю між Чернівцями та одним з найбільших міст Румунії Тімішоарою їхні голови  підписали минулої суботи. Обом керівникам ця ідея прийшла  минулого року, коли  було відкрите нове авіаційне сполучення між містами. У Чернівців та Тімішоари спільне історичне та культурне минуле, населення обох міст полі національне. З нагоди підписання документу а також румунського дня землі і нашого загальнонаціонального суботника, мери започаткували в парку Жовтневий  алею міст-побратимів.

 Мери міст обмінялися документами, в залі оплески. Документ про співпрацю обох міст підписали і  взаємність підкріпили, обмінявшись символічними сувенірами – на згадку про цей день. Ми хочемо поглибити партнерство між двома містами та між мешканцями Чернівців і Тімішоари, сказав мер міста-партнера Георге Чуханду. Його дуже вразила велика кількість пам’ятників румунським поетам та громадським діячам у Чернівцях, тому тепер обом містам буде нагода вивчити спільну культурну спадщину. Крім того,

Георге Чуханду мер Тімішоари: «БАГАТО ДІЯЧІВ КУЛЬТУРИ, ВІДОМИХ В РУМУНІЇ, ЗАВДЯЧУЮТЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТУ, ДЕ ОТРИМАЛИ ВІДПОВІДНИЙ РІВЕНЬ ОСВІТИ. ХОЧ ЦЕ БУЛО ДЕСЯТКИ РОКІВ ТОМУ».

Тому співпраця між нашими містами буде в різних царинах людської діяльності: культурній, науковій, також економічній.

Для чернівецького мера Миколи Федорука ця угода відкриває великі можливості обміну досвідом між нашими містами.

для пана мера цікаво буде перейняти румунський досвід: «В частині правильної роботи по реставрації та збереженюю пам’яток, будуть проекти також у сфері економіки».

Тут у парку Жовтневий мери висадили по липі – як символ співпраці між нашими містами ці деревця започаткували нову алею.

Микола Федорук міський голова Чернівців: «Це буде алея міст-побратимів, де кожен наступний мер далі буде садити дерева. Ми започаткували в день землі цю гарну традицію».

Георге Чуханду мер Тімішоари: «Те, що ми посадили сьогодні ці два дерева символічно ще й тому, що румуни сьогодні святкують День землі: вони прибирають і саджають дерева. Думаю, що мешканці Тімішоари не будуть мені дорікати, що я садив дерева з мером Чернівців, а не з ними».

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 106 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.