Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
почастішали випадки розкрадання державних коштів
П'ятниця, 23 квітня 2010, 18:03

     Працівникам прокуратури слід ретельніше слідкувати за дотриманням бюджетного законодавства, адже останнім часом почастішали випадки розкрадання державних коштів. За минулий і поточний рік правоохоронними органами порушено тридцять вісім кримінальних справ за зловживання в бюджетній сфері.

Темою розширеною колегії прокуратури області було дотримання бюджетного законодавства.  Адже останнім часом випадки розкрадання державних коштів почастішали.

За два тисячі дев’ятий рік до державного та місцевого бюджетів області було акумульовано більше чотирьох мільярдів гривень, державні контролюючі та правоохоронні органи вживали всі необхідні заходи для забезпечення законності в цій галузі. Так за минулий і поточний роки у бюджетній сфері було порушено тридцять вісім кримінальних справ, з яких двадцять направлено до суду, до бюджету відшкодовано за актами реагування п’ятнадцять мільйонів гривень. Ціла низка кримінальних справ була порушена завдяки тісній співпраці з контрольно-ревізійним управлінням, особливо це стосується дотримання бюджетного законодавства під час ліквідації наслідків повені дві тисячі восьмого року.

Підсумком колегії стала  вимога керівництва прокуратури до своїх працівників значно покращити рівень нагляду за додержанням бюджетного законодавства з метою захисту економічних інтересів нашої держави та громадян.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 125 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.