Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Близько 15-ти астрійських фотографів представили свої роботи у виставковій залі на вул. І.Франка
П'ятниця, 23 квітня 2010, 17:53

Близько п’ятнадцяти астрійських фотографів представили  свої роботи у виставковій залі на вулиці Івана Франка. За допомогою виставки «Карінтія. Фотографічний меланж» фотографи-аматори вирішили прокласти ще один місток у співпраці між Буковиною та їхньою країною.

У вистаковій залі «Вернісаж» можна побачити фотографії аматорського гуртка із Карінтії. Кожен з учасників має професію, та у вільний час відпочиває від неї за допомогою хобі.

Ташвер Мандфред, фотохудожник (Карінтія): «Я психолог-педагог. У вільний час мені потрібно відійти від людського фактору. Тому я полюбляю фотографувати архітектуру. Для мене камера не головне. Значення мають очі і бачення. Якщо маєш це. То можеш зробити хорошу фотографію будь де».

Фотохудожники мають різну тематику для своїх робіт. Хтось відображає комах, інші предмети, а на деяких чорно-білих роботах оголені люди.

Леопольд Майндль, фотохудожник (Карінтія): «Незалежно від того, чи фото на фото оголена натура, чи фотографуючи іншу сюжетну лінію. Колір заважає і в чорнобілій фотографії отримується суть справжньої людини». Виставка триватиме близько двох тижнів до сьомого травня.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 120 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.