Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У школах міста пройшли заходи приурочені до Міжнародного дня землі
Четвер, 22 квітня 2010, 19:24

     У школах міста пройшли заходи приурочені до Міжнародного дня землі.  Готуючись до свята ліцеїсти четвертого ліцею взяли участь в очистці парку Жовтневий та висадили дерева у дворі своєї школи. Найактивніші отримали нагороди від державної екологічної інспекції в місті Чернівці.

До початку урочистої лінійки ліцеїсти познайомили нашу знімальну групу із виставкою своїх малюнків, приурочених до Міжнародного дня землі.

Маша: «Я вважаю, що день землі для мене велике свято, бо я дуже люблю тварин, рослини. Я вважаю, що рослини так само як і люди, дихають, живляться повітрям і для нас рослини найважливіші в житті».

З великої любові до Землі Маша зробила ось таку аплікацію: земна куля в оточенні тварин і рослин. Робота восьмикласниці Мирослави в самій горі – по центу – стилізована мавпа, з голови якої ростуть рослини і дерева. Дівчина розповідає, що до Дня землі вони дуже ретельно готувалися: «Ми висаджували дерева, кущі, квіти, купували багато насіння, доглядали теперішні дерева. Ще ми взяли участь в акції по оздоровленню каштанів, закупили вакцини і здали на це гроші. Ми зродили це для того, щоб врятувати нашу землю… в наших руках».

Діти такою працею задоволені – говорить директор ліцею – а це і для вчителів радість.

Держана екологічна інспекція в місті Чернівці відмітали ліцей, подарувавши директору книги, та активістів акції до Дня землі,  вручивши їм сертифікатами, які засвідчують, що ліцеїсти «Добрі люди».

Сергій Робулець перший заступник начальника міської екоіспенції: «Цей ліцей щорічно допомагає… учнів ми визначали по критеріях: хто більше дерев висадив, територіїю прибрав. Хто найактивніший учасник акції так і нагороджували».

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 130 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.