Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Двадцять плюс двацять» - виставка фотографій з першого фестивалю «Червона Рута»
Четвер, 22 квітня 2010, 17:59

«Двадцять плюс двацять» - так називається виставка фотографій з першого фестивалю «Червона Рута» у Чернівцях, яка присвячена його двадцятій річниці. Два фотографи Василь Артюшенко та Василь Василенко, які зберегли фото тих часів представили по двадцять робіт. Виставка вже відбулася в Києві, а сьогоднії її  подарували музею Володимира Івасюка, в пам’ять про якого проводився фестиваль.

Перші кроки фестивалю «Червона рута», які відбувалися в Чернівцях вісімдесят дев’ятого року на фотографіях. Виконавці, які ще не були відомими та прославилися під час виконання пісень українською мовою. Ці кадри можна побачити на виставці «Двадцять плюс двадцять». Ідея її створення  належить, Люції Забаві, яка була у складі дирекції фестивалю.

Люція Забава, організатор виставки:  «Він записаний в книги з історії України. Але найбільше цінується в душах людей. Це мене страшенно тішить».

На фотографії з назвою «Таємний знак» можна побачити як біля музею Володимира Івасюка вперше підняли Червоно-чорний прапор.

Люція Забава, організатор виставки: «Вперше прапори, значки жовто блакитні. Це унікальні фото того часу».

Сорок фотографій про фестиваль не вдалося розмістити в залі музею Івасюків. Не вистачило кімнат. Тож поки що виставлено двадцять п’ять з них. Крім того документи, за допомогою яких можна більше дізнатися про фестиваль.

Тетяни Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 126 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.