Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Двадцять другого квітня відзначають Всесвітній День Землі
Четвер, 22 квітня 2010, 17:55

     Двадцять другого квітня відзначають Всесвітній День Землі. З цієї нагоди в центрі «Юність Буковини» вже вдев’яте відбувся конкурс агітаційних колективів екологічного спрямування. Школярі з районів області та міста змагалися за можливість представляти Буковину на Всеукраїнському етапі. Гуцульський колорит та життєві ситуації демонструвала під час конкурсу на екологічну тематику команда «Еко-шанс» з Путильського району.

Наталія та Надія, команда «Еко-шанс»(Путила): «У нас є ще шанс. Всім разом піднятися і почистити територію. Посадити якнайбільше дерев, очистити річки, озера. Не вирубувати ліси, а берегти». Крім того кожна з дванадцяти команд міста й області намалювала плакати із закликами берегти природу.
Наталія та Надія, команда «Еко-шанс»(Путила): «Як показують по телевізору. Вона у важкому становищі. Людство не розуміє, що воно собі шкодить». Крім виступів на сцені школярі мають і плани того як рятувати екологію планети. Почнуть це робити із свого краю. Наприклад Новоселицька команда вивчає заповідні місця свого району.
Ольга Ковальова, команда «Райдуга» (Новоселиця): «Ми хочемо знайти місцезнаходження рябчика гірського. Рідкісну рослину і оберігати її».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 109 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.