Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Різні сторони політики обговорювалися на читацькій конференції з політологом Ігорем Буркутом
Середа, 21 квітня 2010, 17:31

     Різні сторони політики обговорювалися на читацькій конференції з політологом Ігорем Буркутом.  Науковець у своєму доробку має декілька книг. Відбулася презентація останньої , назва якої  «Виборчі технології: регіональний досвід» , написаної у співавторстві з викладачем ЧНУ Олексієм Колесниковим .

Краще зрозуміти політику та тих, хто її творить можна було на читацькій конференції з політологом Ігорем Буркутом, що відбулася  в науковій бібліотеці. За словами науковця політологи, які досліджують реальну політику намагаються розкрити всі її сторони.

Ігор Буркут є автором ряду книг, серед яких «Зброя останньої надії», «Русинство: минуле і сучасніть». Останню працю він написав разом зі своїм колишнім студентом Олексієм Колесником, назва якої «Виборчі технології: регіональний досвід» .

В цій книзі автори досліджували не загально-українські процеси, а буковинський регіональний досвід з якого виходили вже на всеукраїнський. На конференції були студенти з кафедри політології та державного управління та ті, хто цікавиться думками та роботами Ігоря Буркута.

Таісія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 116 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.