Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецьких учнів навчають стріляти
Середа, 21 квітня 2010, 17:09

     Для того, щоб чернівецькі старшокласники краще оволоділи навичками стрільби з лука, пневматичної зброї а ще навчилися розбирати і збирати автомат, чого  від них вимагають на уроках  «Захисту вітчизни», в місті запрацювала спеціальна програма. Її започаткувало міське управління освіти разом із спортивно-стрілецьким клубом «Старий замок». Згідно з графіком, курс занять пройдуть старшокласники усіх шкіл міста. Перше своє заняття у спортивно-стрілецькому  клубі відвідали старшокласники четвертої гімназії.  

Хлопці і дівчата прийшли постріляти – хто вперше, а хто вже вдруге в житті. Юліанна: «Стріляти я буду вперше, до цього я ще ні разу не стріляла»
  Андрій: «Я б хотів ще раз постріляти з лука та пневматичної зброї. Взагалі цікавлюся зброєю». 

За планом, спочатку інструктори, вони ж засновники клубу,  провели для учнів екскурсію, розповіли про різні види зброї. Потім за бажанням – дехто з дівчат дивився навчальний фільм про історію стрільби з лука, для хлопців проводився інструктаж з розборки та зборки автомата, а дівчата вчилися стріляти з лука.

 Маша: «В ціль попала, мені сподобалося, правда, допомагали трошки, бо це перший раз, але навчуся, думаю». 

 Інструктор – заслужений майстер спорту, чемпіонка світу лучниця Тетяна Мунтян каже, що цікавим це заняття було для всіх.

Тетяна Мунтян заслужений майстер спорту, засновниця клубу

«Вони з таким азартом і блиском в очах цікавилися видами лука, задавали питання, видно, що вони дітки розумні».

 Та це, з її слів, ще не означає, що з кожного, кому одразу все легко вдалося, вийде чемпіон, адже для цього окрім таланту потрібно багато працювати щодня. Тим часом, учні вчаться елементарних навичок володіння зброєю – це і є мета міської програми.

 
Володимир Цуркан головний спеціаліст міського управління освіти

«Ця програма буде дуже корисна: в роботі будуть задіяні всі навчальні заклади міста, спочатку 10-11 класи, де є предмет Захист Вітчизни. Разом із вчителями  вони будуть приходити розбирати і збирати зброю, вчитися техніки безпеки».

 Такі заняття, тривалістю 60 хвилин, згідно з міською програмою, в спортивно-стрілецькому клубі «Старий замок » триватимуть до кінця навчального року і продовжаться вже з початком нового - у вересні.  Якщо комусь із учнів стрільба сподобається настільки, що запланованих занять їх буде мало, засновники  клубу пообіцяли індивідуальні заняття.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 92 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.