Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
вступили в дію відкориговані тарифи на послуги утримання будинків та при будинкових територій
Вівторок, 20 квітня 2010, 17:26

     Ми вже повідомляли, що з першого квітня в Чернівцях вступили в дію відкориговані тарифи на послуги утримання будинків та при будинкових територій. Сьогодні представники міської влади організували прес-конференцію, на якій розповіли журналістському загалу про основні зміни. Відтепер обслуговування та поточні ремонти систем водо-, теплопостачання та водовідведення у квартирах будинків проводитимуться на договірних засадах. Для будинків, які розташовано переважно у центральній частині міста, тарифи підвищено, для решти майже п’ятдесяти відсотків - занижено.

З першого грудня дві тисячі восьмого року мешканці міста стали сплачувати квартплату не по загальному тарифу а по будинковому, кожен почав платити за ті послуги, які він отримує.

Проте нова система оплати виявилась не зовсім досконалою, через те, що мешканці міста, сплачували за послуги, які не отримували, крім того деякі платили за більшу прибудинкову територію, ніж є насправді, а були й ті, для кого квартплата була меншою ніж мала би бути.

Перерахунок тарифів дозволив скоротити тридцять одну ставку сантехніків та сорок одну ставку двірників. За словами Василя Манчуленка внаслідок коригування тарифів половина мешканців платитиме меншу квартплату, стільки ж більшу. Проте різниця в ціні порівняно з попередніми тарифами незначна.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 102 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.