Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Біля магазину "Чернівці" стався прорив тепломережі
Вівторок, 20 квітня 2010, 14:26
В районі Ентузіастів біля магазину «Чернівці» стався прорив тепломережі. Аварію ліквідовували кілька днів ремонтні бригади «Чернівцітеплокомуненерго». В цілому замінили близько тридцяти метрів труб тепломережі.

- Це була аварійна заміна труб. – розповідає головний інженер «Чернівцітеплокомуненерго» Микола ЛУПОЛ. – добре, що протікання сталося наприкінці опалювального сезону, тому дискомфорту мешканці не відчули. Та ділянка взагалі є проблемною, оскільки там значна насиченість грунтовими водами, що значно прискорює корозію металу. До того ж, мережі вже старі.

На таких ділянках ми прокладаємо нові попередньо ізольовані поліуретаном та захисною оболонкою труби. Шар металу в таких трубах не має безпосереднього контакту з водою, що значно подовжує термін експлуатації.

Такі труби служать всередньому 50 років. На деяких ділянках їх встановлено десять років тому і там проблем із мережею поки немає. Такий матеріал недешевий, вартість одного метра такої труби – 850 гривень, але в кінцевому результаті, ці витрати себе виправдовують.

Щороку по-закінченні сезону ми починаємо планові ремонти проблемних ділянок. – каже Микола Іванович. – Після ремонтів мережі робимо, так зване гідровипробовування. Вода в мережу подається підвищеним тиском, що дозволяє перевірити мережі на надійність.

Наступні масштабні ремонтні роботи будуть проведені на вулиці Головній 226, перехресті вулиць Червоноармійської - Гайдара, а також на Південно-Кільцевій в районі магазину «Ліна».

www.molbuk.com
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 115 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.