Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
головний освітянин краю Михайло Бауер провів першу прес-конференцію на новій посаді
Понеділок, 19 квітня 2010, 20:58

Обмежити час перебування дітей на вулиці без батьків. Педагогам із пятирічним стажем відмінити написання позаурочних планів. Випускні вечори провести без офіційних формальностей – за ці та інші пункти виступає головний освітянин краю Михайло Бауер. Під час своєї першої прес-конференції на новій посаді він розповів журналістам, який порядок оцінювання знань учнів буде цього року. Коли розпочнеться державна підсумкова атестація та завершиться навчальний рік. Якого числа у школах продзвенить останній дзвінок та одягнуть вечірні сукні та костюми випускники.

Виховний процес у школах потрібно вдосконалювати, стверджує головний освітянин краю Михало Бауер. Наразі над цією програмою працюють фахівці.

Михайло БАУЕР: «Перше, що плануємо, це обмеження часу перебування дітей на вулиці без батьків. Питання вивчається, прийматимемо його на сесії ОР».

Крім того, посилиться контроль над відвідування учнями школи. За кожен прогуляний урок інформуватимуть баьтьків. В наступному році, стверджує Бауер, побільшає екскурсій, та поменшає розважальних вечорів.

Державна підсумкова атестація для одинадцятикласників розпочнеться 11 квітня. Протягом тижня учні напишуть контрольні роботи із трьох дисциплін – української мови, математики чи історії України на вибір та одного предмету з навчального плану теж за вибором.

Михайло БАУЕР, начальник ГУ освіти та науки ОДА: «Всі заняття цього року ми завершуємо 27 травня. Останній дзвоник буде 28 травня, вручення атестатів – 28-29 травня».

Випускні вечори цього року в школах відбуватимуться за іншим сценарієм, не таким, як раніше, - наголосив Михайло Бауер. Урочисту частину в закладі дозволять проводити, святкову – категорично заборонять.

Михало БАУЕР: «Випускні вечори без неофіційних форм. Забороняється збір коштів чи подарунків».

Прийом документів для вступу у вищі навчальні заклади завершиться 22 липня. З 23 числа до кінця місяця відбуватиметься зарахування студентів.

Михайло БАУЕР:  «Якщо раніше дитина могла подати документи одночасно в багато вузів, то тепер лише у 5 НЗ, причому, не більше, ніж на три спеціальності навчання».  

Цього року під час незалежного оцінювання абітурієнт зможе набрати максимально не 200, а 800 балів. По 200 за тести, та ще 200 за атестат. Пан Бауер висловив сподівання, що такі новозміни у освіті покращать рівень навчально-виховного процесу в нашій області.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 113 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.