Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Дитяче свято «Радості і сміху» пройшло у першій дитячій клінічній лікарні
Понеділок, 19 квітня 2010, 20:54

Фрукти, солодощі, іграшки а також весела вистава – усе це для дітей, які лікуються від лейкемії. Дитяче свято «Радості і сміху» пройшло у першій дитячій клінічній лікарні і приурочене до третьої річниці благодійного фонду «Подаруй дитині життя».  

За три роки фонд допоміг більш як двадцятьом дітям отримали доровартісне лікування, відділенню отримати необхідні препарати – всього на суму понад 600 тисяч гривень. На свято до лікарні прийшли також і колишні пацієнти  - діти, які сьогодні повністю вилікувані від хвороби крові.
 Андрій Аниськов прийшов на свято з мамою Аньою. Уже 5 років Андрій здоровий і цьогоріч домашнє навчання змінив на шкільне.

Андрій каже, що почуває себе добре і мріє про майбутнє. Мама Ольга із семирічним Вовою на руках – також реальне свідчення вилікування від недуги. В залежності від стадії хвороби, - говорить Михайло Гнатюк,  лікування однієї дитини, коштує від 15 до 80 тисяч гривень.

 Сьогодні на стаціонарі проходять хіміотерапію восьмеро маленьких буковинців – на обліку ж більше ста дітей.
І хоч у відділенні завдяки фонду створені всі необхідні умови – все ж для повноціннішого лікування потрібні: «На жаль, в нас немає ще комп’ютерного томографа, який так необхідний, також немає сепаратора крові, щоб робити тромбоконцентрат, який вкрай необхідний для наших дітей».

Діагноз Владіку поставили місяць тому, - розповідає мама Людмила, - коли ж почалася  хвороба на знають.

Далі вони удвох чекають на ремісію. А ще Владік дуже чекав сьогоднішнього свята – розповіла його мама, адже цілими днями сидять у лікарні, ніде не бувають.

Благодійники, медичні сестри та запрошені гості влаштували для діток лялькову виставу, до них прийшли справжні клоуни а після всього на них чекали подарунки та солодкий стіл.

Щоб допомогти Владіку й іншим діткам, благодійний фонд продовжує збирати кошти – увечері пройшла традиційна акція на Центральній площі під галом «Подаруй дитині життя».

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 103 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.