Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Близько п’яти тон м’ясної продукції без жодних дозвільних документів вилучили у Чернівцях
Понеділок, 19 квітня 2010, 20:00

     Близько п’яти тон м’ясної продукції без жодних дозвільних документів вилучили у Чернівцях співробітники управління служби боротьби з економічною злочинністю. У підпільному цеху місцевий підприємець зі своїми робітниками розфасовували рибу, м’ясне та куряче м'ясо, після чого збували все у міські заклади відпочинку – бари, ресторани та паби.

Найпоширенішою стравою, яку подавали відвідувачам у цих установах, були свинячі вушка. Вони віддавна користуються неабияким попитом серед клієнтів. Однак ніхто із них навіть не здогадувався – у багатьох випадках продукція була саме з цього складу, а отже без відповідних документів та висновків санепідемстанції.

Підпільний цех правоохоронці вирішили перевірити після звернень місцевих жителів, які непокоїлися умовами, у яких зберігалася м’ясна продукція. Проте, при огляді приміщення, міліціонери виявили там набагато значущі порушення.

 Василь ХАЩУК, начальник УДСБЕЗ УМВС облсті: «З документів було свідоцтво про реєстрацію. Дозволу держстандарту, документів про походження продукції надано не було».

При проведенні перевірки правоохоронці встановили – виявлене мясо та рибу дрібними партіями закуповували місцеві заклади для відпочинку. Причому, відсутністю документів на ці продукти ніхто із адміністраторів установ не переймався.

Василь ХАЩУК: «Працювало 4-5 місяців. Продукція – свинні вушка, реалізовували в ресторани, паби».

Відтак усю продукцію, а це близько 5 тон мяса, довелося вилучити. Наразі воно поміщене в холодильні камери, представники санепідемстанції проводять біологічні дослідження.

Василь ХАЩУК: «Заходи ми проводили з СЕС та управлінням охорони праці.ю По лінії СЕС – багато порушень, на пятницю вже було виписано штрафів на близько 60 тисяч гривень. По управління охорони праці – там було 7 працівників, які не надали потрібних документів про те, що вони тут оформлені».

Кримінальна справа поки що не порушена. Триває дослідча перевірка. Правоохоронці наразі перевіряють суб’єктів господарювання, які закуповували цю продукцію. Стверджують, якщо не кримінальну, то адміністративну відповідальність вони все ж таки понесуть. Аналогічна ситуація і з власником цеху. Василь ХАЩУК: «Якщо буде доведено, будуть найбільші штрафні санкції».

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 104 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.