Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Літературно-меморіальний музей Юрія Федьковича відсвяткував шістдесяти п’ятиріччя
Понеділок, 19 квітня 2010, 17:48

Літературно-меморіальний музей Юрія Федьковича відсвяткував шістдесяти п’ятиріччя. Перші експонати виставляли в резиденції буковинських митрополитів. Згодом музей перемістився в одну з кімнат краєзнавчого музею. А з дві тисячі четвертого року в квартиру, де проживав письменник.

Голова обласної ради, Іван Шилепницький, завітав до музею Юрія Федьковича. Завідуюча музею, Ольга Филипчук,  провела для нього екскурсію та познайомила з експонатами, які збереглися. Зараз їх нараховується більше двох з половиною тисяч.

Іван Шилепницький, голова обласної ради: «Це гордість за те, що є люди, які це зберегли й пошановують. І впевненість, що наукова й практична робота, які проводить цей музей буде продовжуватись надалі».

Цінними експонатами працівники музею вважають відреставровані кімнати, які вдалося відтворити так як в ті часи, коли працював письменник. Це речі, якими він користувався за роботою над газетою «Буковина» та коли писав свої останні твори. Крім того в музеї є  предмети вжитку та одяг Юрія Федьковича.

Ольга Филипчук, завідуюча музеєм Ю.Федьковича: «Плани на майбутнє, це удосконалювати нашу експозицію. Видання путівника по цьому музею. І щодня, щомісяця пропагувати життя й творчість Юрія Федьковича».

Музей Юрія Федьковича працює на Соборній площі десять. Квиток для школярів коштує дві гривні, студентський три, а для дорослих п’ять гривень.

Тетяни Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 129 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.