Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Середа, 01 грудня 2010
призупинено навчальний процес ще в семи навчальних закладах
Середа, 01 грудня 2010, 19:57

Епідемічна ситуація в Чернівцях погіршується. Сьогодні, згідно з рішенням міської надзвичайної протиепідемічної комісії, в звязку із ростом захворюванності на ГРВІ, призупинено навчальний процес ще в семи навчальних закладах – в школах номер 16, 33, 39, 42 та в гімназіях номер 2, 5 та 7. Нагадаємо що вчора було закрито на карантин 5 шкіл та гімназій. Обмежено проведення масових заходів, у громадських місцях введено масковий режим.

«Саме твоя кров може врятувати життя!».Студенти стали донорами і здали кров, яка так необхідна лікарні.
Середа, 01 грудня 2010, 19:55

Сьогодні всесвітній день  боротьби з ВІЛ-СНІД, з цієї нагоди у відділенні трансфузіології лікарні швидкої допомоги пройшла акція під назвою «Саме твоя кров може врятувати життя!». Студенти з національного, медичного університетів та мед коледжу добровільно стали донорами і здали кров, яка так необхідна лікарні.

Детальніше......
Зі 130 українських дітей які є жертвами торгівлі людьми, 12% складають буковинські діти
Середа, 01 грудня 2010, 19:53

Зі 130 українських дітей, які потерпіли  і були визнані, згідно із чинним законодавством жертвами злочину торгівлі людьми,  12% складають буковинські діти. Це такі, які мешкають у нашому краї, або над якими тут чинилося насильство. Такі дані наводить керівник громадської організації «Сучасник» Ельвіра Мручковська.

Детальніше......
Дістати обмороження можна навіть при плюсовій температурі – застерігають медики
Середа, 01 грудня 2010, 19:52

Дістати обмороження можна навіть при плюсовій температурі – застерігають медики. Тому радять людям у холодну пору тепло одягатися, не вживати алкогольних напоїв та слідкувати за подальшими прогнозами погоди. За нехтування такими основними порадами фахівців людині це може дорого обійтися.

Детальніше......
«Обнови до зими» пропонують зробити на вулиці Стасюка у приміщенні спортшколи
Середа, 01 грудня 2010, 19:51

«Обнови до зими» пропонують зробити на вулиці Стасюка у приміщенні спортшколи. Там відкрилася виставка-продаж на якій можна одягнутися в холодну пору року за цінами виробника. Привезли свій товар представники фабрик та підприємств з різних міст України.

Детальніше......
«Діти – сироти чекають на Святого Миколая»
Середа, 01 грудня 2010, 19:49

«Діти – сироти чекають на Святого Миколая» , - під такою назвою стартувала  благодійна акція,  яку вже четвертий рік поспіль проводить телеканал «Чернівці», радіо «Блиск»  та газета «Молодий Буковинець». Цього року до нас долучився торговельно-розважальний центр «Депо». Приєднатися можете і ви. Всі подарунки, що будуть зібрані протягом акції передадуть дітям з вадами психічного розвитку, що виховуються в Магальському інтернаті та дітям – сиротам Оршівського дитячого будинку.

Детальніше......
Науковці, митці та студенство вчора вшанували пам’ять артиста Назарія Яремчука
Середа, 01 грудня 2010, 19:48

Науковці, митці та студенство вчора вшанували пам’ять артиста Назарія Яремчука, якому могло би виповнитися 59 років. Літературний вечір, присвячений митцю відбувався у будиночках на Соборній площі. Організатори  хотіли не просто згадати митця у піснях та фільмах з його участю, але й вирішити ряд актуальних питань мистецького характеру.

Детальніше......
Чотирнадцятий фестиваль пісні Назарія Яремчука відбувся в обласній філармонії
Середа, 01 грудня 2010, 19:47

Чотирнадцятий фестиваль пісні Назарія Яремчука відбувся в обласній філармонії.  Під час своїх виступів виконавці співали репертуар Народного артиста України. До п’ятдесят дев’ятої річниці з дня народження Назарія Яремчука на сцені обласної філармонії відбувся фестиваль. Першою виступила донька співака Марічка  Яремчук.

Детальніше......
Напередодні всесвітнього дня інвалідів в Чернівцях пройшов відкритий кубок області з фут залу
Середа, 01 грудня 2010, 19:45

Напередодні всесвітнього дня інвалідів в Чернівцях пройшов відкритий кубок області з фут залу серед людей з вадами слуху,зору та з фізично-розумовими вадами. В кубку обласного центру інваспорт взяло участь п’ять команд, своє вміння грати в фут зал демонстрували люди з вадами зору,слуху та з фізично-розумовими вадами.

Детальніше......

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 114 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.